Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Jak urządzić to pomieszczenie, aby dobrze się w nim czuć? Dobrym pomysłem jest jasna łazienka, która może być podstawą dla różnych stylów wnętrzarskich.

Modna, jasna łazienka

Jasna łazienka z niebieskimi dodatkami może stać się podstawą do tego, aby urządzić pomieszczenie w stylu marynistycznym. Wystarczą tylko niebieskie kafelki, które można położyć na ścianie na wybranych fragmentach. Można również wszystkie ściany pomalować na biało, a potem można zakupić zestaw mebli łazienkowych w kolorze niebieskim, dzięki czemu całość będzie wyglądała modnie. Zamiast koloru niebieskiego można zastosować kolor zielony, który będzie pięknie kojarzył się z naszym przywiązaniem do natury. Dzisiaj nie problem jest zakupić dodatki do łazienki w odcieniach pięknej zieleni.

Industrialna, jasna łazienka

Bardzo popularnym motywem, który można w dzisiejszych czasach spotkać w wielu domach jest styl industrialny. Jasna łazienka, gdzie będą przeważały takie motywy, to jedna z najciekawszych propozycji, która sprawi, że całe pomieszczenie będzie wyglądało bardzo świeżo w stylu nowoczesnym. Wystarczy zakupić różnego rodzaju metalowe dodatki, jak chociażby metalowy kosz na śmieci, lampa w metalowej oprawie, lustro w ramie stylizowane na używaną, metalowe tabliczki, które były tak popularne w dawnych fabrykach. Do tego bardzo ciekawie będą wyglądać mocne akcenty kolorystyczne pod postacią ręczników, czy też dywaniki, które należy położyć na ziemi w łazience.

Comments are closed.

live url live url live url