Oryginalne wzornictwo oraz ciekawy wybór kamieni szlachetnych to bez wątpienia najważniejsze zagadnienia związane z pierścionkami zaręczynowymi. Projektanci prześcigają się w pomysłach na ciekawą biżuterię, możliwe jest więc wybranie modelu pierścionka, który idealnie wpisuje się w gusta czy w oczekiwania przyszłej właścicielki. Jaki pierścionek wybrać?

Pierścionki ze złota – to musimy o nich wiedzieć?

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria noszona na co dzień – oznacza to, że musi być ona zarówno piękna, jak i trwała. Szukając idealnego modelu zdecydowanie warto postawić na pierścionek ze złota – złoto odpowiedniej próby to idealne rozwiązanie, jeśli biżuteria ma być noszona na co dzień. Rekomendowanym jest złoto o próbie 585, tj. w której czyste złoto stanowi 58,5% masy całkowitej wyrobu. Złoto uzupełnia się domieszkami, aby je wzmocnić i zagwarantować wysoką odporność biżuterii na uszkodzenia. Warto zwrócić uwagę nie tylko na klasyczne pierścionki ze złota żółtego, ale również na nietuzinkowe złoto różowe, białe czy czarne – znaleźć je można w ofercie sklepu savicki.pl. Kupując pierścionek zaręczynowy warto mieć na uwadze, aby w przyszłości nie mieć problemów z jego zestawieniem z obrączką ślubną. Duet ten powinien współgrać, dopełniać się i pasować do siebie (względem kruszcu czy koloru). 

Pierścionek z nietuzinkowym kamieniem szlachetnym 

Przyjęło się, że pierścionki zaręczynowe zdobione są diamentami – jednym, osadzonym centralnie, lub kilkoma mniejszymi. Od wielu lat coraz większym zainteresowaniem cieszą się również pierścionki zdobione innymi kamieniami, takimi jak szafiry, rubiny, topazy. Warto zwrócić na nie uwagę, gdyż nie tylko prezentują się znakomicie, ale też są oryginalną ozdobą, która wyróżnia się na tle innej biżuterii.

Comments are closed.

http://zen-satori.org/funkcjonalne-spodnie-na-konia-komfortowe-bryczesy/ http://ngenuity.org/jak-zarzadzac-bezpieczenstwem-na-terenie-zakladu-pracy/ https://opentstreetmap.org/podzial-majatku-po-rozwodzie-co-trzeba-wiedziec/