Przydomowy ogród to rewelacyjne miejsce na letni odpoczynek – przekonują architekci zieleni i projektanci mebli ogrodowych. Szukając inspiracji na niebanalna aranżację miejsca wypoczynkowego, warto zwrócić uwagę na nowoczesne meble ogrodowe. Jakie rozwiązania są dzisiaj najchętniej wybierane?

Praktyczne meble aluminiowe

Lekkie, trwałe, nowoczesne – tak w skrócie opisać można eleganckie meble aluminiowe, które rewelacyjnie wpisują się w najnowsze trendy. Praktyczne meble aluminiowe pozwolą na wykreowanie kącika wypoczynkowego, ale też miejsca, gdzie z powodzeniem można podawać posiłki. Wśród najchętniej wybieranych mebli aluminiowych wymienia się obecnie lekkie krzesła, w których siedziska i oparcia wykonywane są z elastycznych siatek lub też grubej liny polipropylenowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się też obszerne stoły jadalniane i mniejsze stoliki kawowe wykonane z aluminium. Warto wspomnieć, że aluminium wykorzystywane do tworzenia mebli jest malowane proszkowo, dzięki czemu nie jest podatne na działanie korozji. Interesujące propozycje aranżacji z meblami tego typu znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-nabytok.

Nowoczesne meble technorattanowe

Meble technorattanowe cieszą się olbrzymią popularnością i wykorzystywane są zarówno do aranżowania przestrzeni ogrodowej, tarasowej, jak i niewielkich balkonów. Elegancja i wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne sprawia, że meble te są również chętnie wykorzystywane przez restauratorów. Atutem kolekcji technorattanowych jest bez wątpienia duży wybór elementów. W kolekcjach znaleźć można zarówno obszerne sofy narożne, jak i fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, stoły i stoliki. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwoli na dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji. Kolekcje te świetnie sprawdzają się w aranżacjach skandynawskich, minimalistycznych czy klasycznych.

Comments are closed.

pmipad.pl imytolepiej.pl https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/