Niebanalna przestrzeń przydomowa to idealne miejsce na relaks – przekonują projektanci. Chcąc kompleksowo zadbać o wygląd ogrodu, warto pamiętać nie tylko o meblach i dodatkach, ale i oświetleniu. Lampy ogrodowe stojące wysokie to świetne rozwiązanie, kiedy ogród ma być jednocześnie elegancki, ale i funkcjonalny. Jakie lampy wybrać? Co proponują projektanci?

Lampy ogrodowe stojące wysokie – postaw na ekologię!

Meble tarasowe, donice z ulubionymi kwiatami, koce i poduszki – to podstawa w strefie wypoczynkowej. Kiedy przyjemne popołudnie zmienia się w wieczór, konieczne jest zapewnienie oświetlenia, aby bezpiecznie poruszać się po ogrodowych alejkach, po schodach tarasowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się solarne lampy ogrodowe stojące wysokie. Lampy takie świetnie wpisują się w modę na ekologię, gdyż mogą być one ładowane zarówno przez kabel USB, jak i przez energię słoneczną. Rozwiązanie to pozwala oszczędzać energię elektryczną! Atutem lamp solarnych jest możliwość pracy w różnych trybach – dzięki temu użytkownicy sami wybierają stopień intensywności światła i poziom zużycia energii. Lampy solarne tworzone są z aluminium oraz eleganckiego drewna tekowego.

Rattanowe lampiony – lampy ogrodowe stojące wysokie

Aranżując przestrzeń rustykalną czy angielską, warto wykorzystać lampy ogrodowe stojące wysokie w formie rattanowych lampionów. Lampiony są ręcznie wyplatane, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Rattan wykorzystany do produkcji lamp pozyskiwany jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju – to oznacza, że nie jest degradowane środowisko naturalne. Lampiony rattanowe sprawią, że przestrzeń ogrodu stanie się bardziej prestiżowa. Wewnątrz nich znajduje się szklane naczynie, w którym ustawiana jest świeca.

 

 

Comments are closed.